Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)


ST-SC-LC-MTRJ-FC-E2000

ST-SC-LC-MTRJ-FC-E2000

Teknik Özellikler

Fiber Optic Adaptörler Teknik Data

Insertion loss ≤ 0.2 dB
Withdraw force (g/f) 200-600
Durability(1000 times)                     0.2dB max
Working temperature -40 to +75 D.C

 

Ürün Kodu        RNM-20100                ST Multimode Adaptör
Ürün Kodu RNM-30100 ST Singlemode Adaptör
Ürün Kodu RNM-20190 SC Multimode Duplex Adaptör
Ürün Kodu RNM-20190 SC Singlemode Duplex Adaptör
  • Proje
  • Proje

blank

  • Üretim
  • Üretim

blank

E-Bülten

Duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen duyuru listemize kayıt olunuz...
Copyright  Fiberline | All Rights Reserved | design by ync